مدیر روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال از توزیع 500 توپ جدید رایگان بین تیم‌های لیگ برتری و 300 توپ نیز بین تیم های حاضر در رقابت‌های لیگ دسته دوم خبر داد و گفت: اظهار نظر در مورد عمر مفید این توپ‌ها را باید به زمانی موکول کنیم که آنها را در اختیار می گیریم.


   حجت الله بهمنی در خصوص آخرین وضعیت توپ های جدیدی که قرار است بین باشگاه های ایرانی توزیع شود ضمن بیان مطلب فوق گفت: قرار است شرکت آل اشپورت 500 توپ رایگان دیگر را برای استفاده تیم های لیگ برتری و 300 توپ رایگان دیگر را نیز برای استفاده در رقابت های لیگ دسته دوم کشور در اختیار سازمان لیگ قرار دهد که ما نیز این توپ ها را نیز بین باشگاه‌های حاضر در رقابت های لیگ برتر و لیگ دسته دوم توزیع خواهیم کرد.


به گزارش مهر، وی در خصوص تاریخی که قرار است این توپ ها در اختیار سازمان لیگ قرار بگیرد اظهار داشت: مسئولان شرکت مربوطه اعلام کرده اند که به دلیل انبارگردانی که دارند این توپ ها حداکثر طی 15 روز آینده در اختیار سازمان لیگ قرار خواهد گرفت.


مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در همین خصوص افزود: البته شرکت آل اشپورت قبلا 500 توپ را برای توزیع بین تیم های لیگ برتری در اختیار سازمان لیگ قرار داد اما بلافاصله اعلام کرد که در ارسال این توپ ها اشتباهی رخ داده و باید توپ ها برای تعویض با توپ های اصلی به شرکت مربوطه عودت داده شود.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا عمر مفید این توپ های جدید نیز مانند توپ های قبلی سه هزار شوت است، خاطر نشان کرد: فعلا در این خصوص نمی شود اظهار نظر کرد و باید این موضوع را به زمانی موکول کرد که توپ های جدید را در اختیار می گیریم.

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 آبان 1391    | توسط: صابر خواجه    | طبقه بندی: اخبار لیگ برتر ایران،     | نظرات()