هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال امروز با برگزاری 14 دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار این رقابت‌ها تیم پاس با پیروزی مقابل یادآوران شلمچه صدر جدول را از استقلال پس گرفت.


به گزارش فارس، هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال امروز با برگزاری 14 مسابقه پیگیری شد و در مهم‌ترین دیدارها از گروه "ب" تیم فوتبال پاس همدان با پیروزی 3 بر صفر مقابل یادآوران شلمچه به برتری رسید و با 21 امتیاز صدر جدول را از تیم استقلال خوزستان پس گرفت. تیم خوزستانی نیز با نتیجه 3 بر صفر به راهیان کرمانشاه باخت و با همان 20 امتیاز به رتبه دوم سقوط کرد.

در دیگر دیدارهای گروه دوم تیم ایرانجوان بوشهر با نتیجه پرگل 4 بر یک سایپا قائمشهر را مغلوب کرد و با 17 امتیاز به رتبه سوم جدول رده‌بندی رسید.

از گروه اول نیز تیم گسترش فولاد تبریز که صدرنشین گروه اول است با نتیجه 2 بر یک از سد تیم شهرداری اراک گذشت و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. در دیگر دیدارهای این گروه، نفت مسجد سلیمان با 2 گل مس سرچشمه را مغلوب کرد و استقلال اهواز نیز 3 بر صفر نتیجه را به الوند همدان واگذار کرد و به قعرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه داد.

* نتایج کامل هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

شهرداری یاسوج 2 - حفاری اهواز یک

برق شیراز صفر - شهرداری تبریز یک (نیمه تمام ماند)

شهرداری بندرعباس یک - فولاد یزد صفر

ماشین‌سازی تبریز یک - گل گهر سیرجان یک

الوند همدان 3 - استقلال اهواز صفر

ایرانجوان بوشهر 4 - سایپا قائمشهر یک

یادآوران شلمچه صفر - پاس همدان 3

استقلال خوزستان صفر - راهیان کرمانشاه 3

نفت مسجد سلیمان 2 - مس سرچشمه یک

ابومسلم مشهد یک - پارسه ایرانیان یک

سنگ‌آهن بافق 2 - اتکا گرگان صفر

نساجی مازندران یک - شاهین بوشهر یک

شهرداری اراک یک - گسترش فولاد تبریز 2

مس رفسنجان صفر - نیروی زمینی صفر

بازی تیم‌های برق شیراز و شهرداری تبریز به دلیل فحاشی تماشاگران شیرازی علیه داور که تا دقیقه 63 به نفع شهرداری تبریز در جریان بود نیمه تمام ماند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آبان 1391    | توسط: صابر خواجه    | طبقه بندی: اخبار لیگ دسته یک،     | نظرات()